مجلس جشن عید غدیر خم

 

شنبه شب 14/9/1388 بستگان گرامی عید سعید غدیر خم را در هیئت آل محمد (ص) جشن گرفتند وبا قرائت آیاتی از کلام الله مجید ، زیارت مخصوصه واشعاری از حافظ (ره) وسرتیپ نور الدین شریف عسکری توسط جناب سید محمد موسوی شوشتری فرزند سید صدر الدین مجری این چشن قرائت شد . در این جشن جناب آقای علی سلیمی فرازی از خطبه جلیله پیغمبر (ص) در غدیر خم بیان نمود . وپس از آن مداح اهل بیت (ع) جناب آقای حیدر عباس نژاد با قرائت اشعاری در مدح حضرت امام علی (ع) مجلس را گرم نمود وبا شور وشعف حاضران وبا دعای آیت الله سید فخر الدین موسوی شوشتری مجلس به پایان رسید .

در پایان این جشن با قید قرعه به نو جوان عزیز آقای  جلال الدین سلیمی که برنده جایزه اول این جشن بود یک سکه طلا اهدا شد .  در این مراسم جوایز ارزشمند دیگری به برخی از شرکت کنندگان  اهدا شد.

از ویژگیهای این جشن این بود که مسن ترین شرکت کننده آقای رضا شریف عسکری (ابو جمشید)  وجوان ترین  شرکت کننده  سید مهدی یار موسوی شوشتری جوایزی در خور شأنشان تقدیم شد، 

 

 

تولدت مبارک

 

میلاد دو تن از کودگان عزیز فامیل را به نامهای ایناس راضی فرزند باقر و بشری شریف عسکری فرزند محسن به خانواده و فامیل گرامی تبریک می گوییم .

 

 عروسیت مبارک

به میمنت و مبارکی در آستانه عید سعید غدیر خم جشن عروسی جناب آقای حسن سلیمی با خانم زهرا ابا رقی با حضور فامیل ودوستان برگزرار گردید .

ما این پیوند مبارک را به دو خانواده محترم تبریک وتهنیت می گوییم  .

نگارش در تاريخ یکشنبه ۱٥ آذر ۱۳۸۸ توسط پیـوند آل محمد (ص) | نظرات()