حذف استقلال از لیگ آسیا پس از شکست در برابر الشباب

بسم الله الرحمن الرحیم

علاقمندان و دوستداران ورزش

بنا به تقاضای دوستان و برادران گرامی این بخش خبری ( اخبار ورزشی ) را برای شما سروران عزیز به مورد اجرا گذاشتیم . برای ادامه این بخش خبری ، امید است جوانان وعلاقمندان ما را یاری فرمایند . مطالب شما پس از تأیید ارائه خواهد شد .

منتظر مشارکت ونظرات وانتقادات سازنده شما هستیم 

مدیریت وبلاگ پیوند آل محمد (ص)

 

حذف استقلال از لیگ آسیا پس از شکست در برابر الشباب

تیم فوتبال الشباب عربستان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 3 بر 2 در برابر استقلال تهران به برتری دست یافت تا استقلال از راهیابی به جمع 8 تیم برتر آسیا بازماند.

استقلال تهران که در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا در جایگاه دوم گروه خود قرار گرفته بود سه شنبه شب در عربستان و در ورزشگاه شبه لانه زنبوری الشباب عربستان به دیدار این تیم رفت و با آنکه در نیمه اول بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت با گل دقایق پایانی تیم عربستانی با نتیجه 3 بر 2 بازی را واگذار کرد تا با لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کند.

فیصل السلطان (21) اولین گل بازی را به ثمر رساند که خیلی زود سیاوش اکبرپور (23) از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه حسین کاظمی (30) گل دوم استقلال را به ثمر رساند. فرهاد مجیدی نیز یک موقعیت مسلم گل در نیمه اول این بازی از دست داد.

الشباب عربستان در ابتدای نیمه دوم توسط الطیب (47) بازی را به تساوی کشاند. در دقایق پایانی نیز الجزانی (88) گل سوم الشباب را به ثمر رساند.

منبع : www.football3.ir

ارسالی : سید محمد درودگر

/ 1 نظر / 26 بازدید

همون بهتر که این تیم حدف شد ولقعا جز آبرو ریزی کار دیگه ای بلد نیستن